06/06/2019 Szczu... szczusczusczu... SZCZURY!

Król Roland przewracał się nerwowo z boku na bok. Pogrążony w głębokim śnie, wiercił się i pocił… Zaniepokojona służba nerwowo przestępowała z nogi na nogę w korytarzu. Zwykle, gdy król miewał koszmary, po przebudzeniu był wcieleniem czystej furii. Musieli dołożyć wszelkich starań aby nic nie wyprowadziło go z równowagi. Wtem władca wymamrotał przez sen:

-…nieee… nieee, tylko nie szczury… - lokaje spojrzeli po sobie i wzruszyli ramionami. Nagle król z łomotem wypadł z łoża na podłogę. Gwałtownie wyrwany ze snu, otworzył oczy i stanął oko w oko z zamieszkałą pod jego posłaniem szczurzą rodziną.

- AAAAAAAAAAAAAA!!!! – wrzasnął przerażony i zemdlał.

- Chyba przyda nam się kilku szczurołapów. – powiedział spokojnie majordomus, uspokojony, że gniew władcy nie dosięgnie go jeszcze przez jakiś czas.

 

Bohaterki i Bohaterowie!

Jest robota do zrobienia – w okolicy Varlone zbierają się hordy wąsatych szkodników! Któż może się z nimi zmierzyć, jeśli nie dzielne rycerstwo Aury? W najbliższą sobotę o 21 stawcie się przed bramami stolicy!

Do boju!

Zaloguj się
Wprowadź maila, a na Twoje konto zostanie wysłany link do zresetowania hasła
Nieprawidłowy adres e-mail Sprawdź swoją skrzynkę

Status serwerów
Serwer autoryzacji online
Chrobry II online

© 2019 1С Online Games ltd, Katauri Interactive, Cenega Spółka akcyjna Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki - Szczegóły Akceptuję